Alapítványunk projektasszisztensi állást hirdet jelenleg futó két nemzetközi projektjében 3 hónap időtartamra

A munkavégzés helyszíne: rugalmas (home office)
Időtartam: 2021. március - május (további együttműködési lehetőséggel)

we are hiring 3265073 1920

A projektasszisztens feladatai:

  • projektfeladatok megvalósításában részvétel
  • kapcsolattartás a konzorciumi partnerekkel
  • adminisztratív feladatok segítése
  • online és (lehetőség szerint) offline rendezvények előkészítésében és lebonyolításában részvétel
  • projektmegbeszéléseken való részvétel

Amit kínálunk:

  • rugalmas munkaidő
  • értékes szakmai tapasztalat, fejlődés
  • vidám csapat

Amit elvárunk:

  • jó kommunikációs készség
  • kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • MS Office használata
  • önállóság
  • rugalmasság
  • határidők betartása
  • számlaképesség

Előnyt jelent:

  • szakirányú végzettség / folyamatban lévő tanulmányok
  • előzetes munkatapasztalat emberi jogi, online gyűlölet megelőzés, ifjúságpolitikai, biztonságpolitikai, közösségépítési területeken
  • közösségi médiacsatornák aktív használata
Jelentkezési határidő: 2021. február 24. 12:00.

Az EU 2016/679. rendeletével összhangban a projektasszisztensi pályázók által rendelkezésünkre bocsátott személyes adatokat (motivációs levél, önéletrajz) kizárólag a pályázókkal való kapcsolattartásra használjuk, és csak a projektasszisztensi betöltéséhez kapcsolódóan tároljuk. Személyes adatokat harmadik félnek nem adunk át, azokat a kiválasztási folyamat ideje alatt, de legfeljebb a beérkezéstől számított 30 napig tároljuk, azt követően a jelentkezők személyes adatai megsemmisítésre kerülnek.